Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2023 > VSTUPENKY NA PLES JIŽ NA MIKULÁŠE. JEJICH CENA SE NEZMĚNÍ

VSTUPENKY NA PLES JIŽ NA MIKULÁŠE. JEJICH CENA SE NEZMĚNÍ

VranovicePles2023 Vstupenky

Tradiční Obecní ples s Mistříňankou je událost neodmyslitelně spjatá s kulturním životem ve Vranovicích. Příští rok v lednu, tedy přesněji 14. ledna 2023 se uskuteční již 14. ročník. Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 5. prosince 2022 a prodávat se budou na obecním úřadě v době úředních hodin. Ceny vstupenek zůstávají stejné jako v minulých letech, tedy 250 Kč za jednu vstupenku s místenkou v níž je ovšem zahrnuto i občerstvení na stolech, spolu s vínem vranovických vinařů.
Obec drží stabilní cenu plesových vstupenek již více než 10 let spolu se zachováním vysoké úrovně kvality obecního plesu. A nejinak tomu bude i v roce následujícím.
„Přestože se ceny všech vstupních komodit zvyšují, rádi bychom zachovali dostupnost Obecního plesu všem občanům, kteří mají rádi Mistříňanku a na obecní ples se opakovaně vrací,“ doplnila starostka obce Šárka Novotná.
Pro návštěvníky plesu je dále připravena bohatá tombola, ukázky tanců v podání vranovické chasy a chybět nebudou ani plesové noviny. K dispozici bude také otevřený bar a možnost objednávky večeří. Tak teď již jen vybrat ten správný stůl a lístky na ples věnovat třeba jako dárek pod stromeček pro své nejbližší.