Obec Vranovice > Aktuality > Aplikace ČESKÁ OBEC pro Vranovice

Aplikace ČESKÁ OBEC pro Vranovice

letak Vranovice 1

V minulém týdnu Vranovice zahájily spolupráci se společností Urbicus s r.o., která vyvinula komunikační aplikaci s názvem Česká obec. Tato aplikace, tedy program pro počítač či chytré telefony, umožňuje snadnou komunikaci mezi obecním úřadem a občany. Co aplikace přinese občanovi, který si ji stáhne a začne využívat?

  • neustálý přehled o dění v obci
  • užitečnou pomůcku pro vaši rychlou a pohodlnou informovanost o  důležitých informacích, uzavírkách, poruchách, povinnostech plateb, událostech apod.
  • připomenutí akcí o které má občan zájem a okamžitá synchronizace s kalendářem v mobilním telefonu či tabletu (např. ples, fotbalový zápas, poplatky za psa….)
  • rychlý přehled o základních informacích obce (kontakty, mapa, atd.)
  • důležité informace se dozví včas a spolehlivě (není třeba cíleně vyhledávat na www stránkách)

JAK APLIKACI ČESKÁ OBEC ZÍSKAT?

Stačí si ji zdarma nainstalovat do svých telefonů. Aplikaci ČESKÁ OBEC vyhledáte na Google Play pro telefony s OS Android nebo Apple store pro telefony Apple. (Android nebo iPhone) spustit a vyhledat Vranovice. Potom už vám budou automaticky chodit upozornění a nové informace přímo do oznamovací lišty vašeho telefonu. Aplikace si můžete stáhnout také pomocí níže uvedených QR kódů.QR kód pro AndroidQR kód pro iOS

QR kód pro Android              QR kód pro iOS

V případě těžkostí s instalací se můžete zastavit na Centru volného času nebo v Obecní knihovně a my vám s instalací pomůžeme.

Mobilní aplikace Česká Obec
Mobilní aplikace Česká Obec