Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2023 > ZAMĚSTNEJTE SE UŽ NYNÍ V BUDOVANÉ PRODEJNĚ KAUFLANDU V HUSTOPEČÍCH

ZAMĚSTNEJTE SE UŽ NYNÍ V BUDOVANÉ PRODEJNĚ KAUFLANDU V HUSTOPEČÍCH

Logo Kaufland

Společnost Kaufland brzy otevírá novou moderní prodejnu v Hustopečích. Nové kolegy a kolegyně však hledá už teď.
Obchod dává prostor naučit se každý den něco nového. V dynamickém prostředí, v pravidelném kontaktu se zákazníkem není vůbec čas na monotónnost, a to napříč všemi pozicemi.
Do nové prodejny v Hustopečích momentálně hledají kolegy a kolegyně na pozici asistenta prodeje, kteří budou pracovat na pokladnách, pultech, v pekárně či jiných odděleních v rámci prodejny. Rovněž hledají koordinátory směny, kteří budou mít u pohovoru velkou výhodu, pokud mají předchozí praxi z obchodu a zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců.
11. 7. 2023 se koná náborový den, který bude probíhat od 8:00 do 17:00. Místem konání je kino Hustopeče, Dukelské náměstí 42/15 v Hustopečích. Není třeba se předem registrovat.

Atraktivní pracovní výhody
„Naši zaměstnanci jsou pro nás klíčoví, situaci na trhu práce proto neustále sledujeme, vyhodnocujeme a přizpůsobujeme se jí. Od 1. 9. 2023 proto zvyšujeme minimální interní mzdu o 3000 Kč, která bude činit 29 000 Kč. Na pozici asistenta prodeje garantujeme mzdový vývoj po prvním roce od nástupu 30 000 Kč a po druhém 31 000 Kč. Kromě toho mají zaměstnanci na specializovaných pozicích, jako jsou např. obslužné pulty, další příplatky za odbornost. Společnost tak pokračuje ve zvyšování mezd z uplynulých let,“ vysvětluje vedoucí Recruitingu & HR marketingu Viera Uríková.
Kromě atraktivní mzdy nabízí řetězec až 27 dní dovolené, finanční příspěvky za pracovní výročí, příspěvky při různých životních událostech, jako je svatba, narození dítěte, první školní den prvňáčka či životní jubilea. Pro nové kolegy má propracovaný systém zaškolení a pravidelná školení v průběhu celého pracovního poměru.
Mnoho benefitů se zaměřuje i na ochranu a podporu zdraví zaměstnanců. V rámci projektu Zdraví nás baví organizujeme pro naše zaměstnance na prodejnách za pomoci odborníků možnost bezplatných masáží, popřípadě si mohou nechat změřit své tělesné hodnoty a mnoho dalšího. Bez ohledu na délku pracovního poměru získávají všichni zaměstnanci vánoční balíček, příspěvek na stravování, kartu MultiSport a různé slevy u obchodních partnerů Kauflandu. Nově si naši zaměstnanci mohou také vybrat jakýkoliv benefit ze široké nabídky Cafeterie.
V neposlední řadě se Kaufland stará o příjemnou pracovní atmosféru a podporu dobrých vztahů na pracovišti.

Všechny aktuálně volné pozice, které má Kaufland v Hustopečích, najdete na stránce: http://www.kaufland.cz/kariera