Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2024 > Poslední možnost nákupu vstupenek na obecní ples. V tombole je více než 100 cen.

Poslední možnost nákupu vstupenek na obecní ples. V tombole je více než 100 cen.

Restaurant Grand Opening Event Instagram Post 2

Značková sušička na prádlo, luxusní hodinky, předplatné pro dvě osoby do Národního divadla, vstupenky do Městského divadla Brno, multifunkční hrnec s funkcí pomalého vaření CROCK POT, víkendový pobyt pro dva v hotelu SLADOVNA v Černé hoře, vertikální napařovací žehličku na cesty, gril, sada nádobí a spousta dalších cen. To je jen rychlý výběr cen, s nimiž odejdou šťastlivci z 15. Obecního plesu s Mistříňankou, který se koná se už tuto sobotu 13. ledna 2024.

Ceny do slosování věnovalo více než 50 firem a řemeslníků a také Obec Vranovice. Nebude chybět exkluzívní balení vín,  řada dárkových košů, poukázky do restaurace a na služby, křeslo, vepřová hlava, ale také například zvěřina  od mysliveckého sdružení Vranovice- Přibice.

Je libo  vepřový řízek nebo guláš?

V bufetu bude nachystaná obvyklá plesová večeře. Vybírat lze mezi klasickým vepřovým řízkem s bramborovým salátem a hovězím gulášem. Čepovat se bude Radegast  10° a nalévat víno z vranovického Vinařství Dofek.

Občerstvení ale přivítá tanečníky hned po příchodu do sálu. Na slavnostně vyzdobených stolech najdou láhve s vínem, exkluzívní kanapky a tvarohové koláčky. A také plesové noviny s programem.

Kromě tradiční Mistříňanky a bohaté tomboly se můžete těšit na magii kouzelníka Šeklina či taneční vystoupení Vranovické chasy.

Poslední možnost nákupu lístků je přímo v sále před zahájení plesu.

Těšíme se na Vás