Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2023 > Obecní ples již tuto sobotu. Hlavní cenou tomboly bude notebook

Obecní ples již tuto sobotu. Hlavní cenou tomboly bude notebook

plakat Obecni ples20

Více než 20 hlavních cen a přes 80 okamžitých výher se shromáždilo v tombole 14. Obecního plesu s Mistříňankou, který se uskuteční již tuto sobotu, tedy 14. 1. 2023 ve Vranovicích. Hlavními výhrami budou notebook značky Lenovo Ideal Pad, notebook Acer, ale také chytré hodinky Apple Watch, napařovač oděvů, sada nožů nebo sada kuchyňského nádobí. Ceny čekají i na krále a královnu plesu, které v tajném hlasování zvolí kulturní komise spolu s vedením obce. Poděkování za hodnotné dary patří všem sponzorům, kteří tímto akci podpořili.

V pořadí 14. Obecní ples s Mistříňankou, který se koná v sobotu 14.1.2023 zpestří svým vystoupením vranovická chasa, která zatančí Moravskou besedu a stejně tak úvodní vystoupení bude v režii vranovických krojovaných párů.

Předprodej místenek na 14. Obecní ples s Mistříňankou byl zahájen 28.11.2022 a  vstupenky jsou již téměř vyprodány. Poslední možnost nákupu je ve středu 11. 1. 2023 na obecním úřadě v úředních hodinách. Pokud vstupenky zbydou, bude možné je nakoupit na místě před zahájením plesu. Začátek plesu je ve 20 hodin.
Na hosty čeká občerstvení na stolech, lákavá tombola, plesové noviny, ukázky tance a nekuřácké prostředí. K dispozici bude bar a možnost zakoupení večeří