Obec Vranovice > Volný čas > Akce v regionu > Modré Hory hlásí: Jsme připraveni!

Modré Hory hlásí: Jsme připraveni!

logo navbar

Modré Hory hlásí: Jsme připraveni! Novou mapou 50 nejoblíbenějších turistických cílů otevírají svoji náruč plnou služeb.

Mapa jako skvělý pomocník a rádce
Horkou novinkou je zbrusu nová mapa padesátky doporučení na nejoblíbenější turistické cíle a kvalitní služby hned v pěti modrohorských obcích. Zájemci si ji mohou prohlédnout jak ve verzi tištěné, tak i v online podobě na http://www.modrehory.cz/mapa. Návštěvníkům tato mapa jistě přijde vhod při plánování programu v regionu, ať už přímo na Stezce Modré Hory při pěších procházkách, na kole, nebo třeba jen při návštěvě zajímavého cíle vlastním autem.
O co určitě nepřijdete?
O jedinečná místa plná zajímavostí k poznávání, relaxaci, sportování, ochutnávání a kulturně-společenského vyžití, která Vám rozhodně nedovolí přenocovat v našem regionu jen krátce. Nevyhnete se tu návštěvě vinařství, vinných sklepů s ochutnávkou vynikajících modrohorských vín v dechberoucích sklepních lokalitách a vinařských uličkách. Ty pravé gastrozážitky zažijete hned v několika vyhlášených restauracích, kavárnách i bistrech. Obchůdky s farmářskými produkty jsou zde samozřejmostí.
Nenechejte si ujít ani další nezapomenutelné zážitky!
Třeba návštěvu historické památky s multimediální projekcí o historii habánů, galerii umění, vyhlídky a rozhledny s úchvatnými panoramatickými výhledy, přírodní rezervace a biocentra, letiště, koupaliště, nejníže položenou lyžařskou sjezdovku ve střední Evropě, relaxační lesopark, skatepark, paintball, discgolfové hřiště, solnou jeskyni, wellness služby, vinařské i hospodářské památky, ovčí farmu a minizoo, koňský ranč, muzea, sakrální památky a mnohé další. Region protkaný širokou sítí upravených turistických stezek a cyklostezek je jako stvořený pro zážitkovou aktivní dovolenou pro celou rodinu.
Navštivte nás a užijte si kvalitní zážitkové služby, kterými se region jen hemží. Spokojený návštěvník je naší prioritou i samozřejmostí. Přijměte tedy srdečné pozvání k relaxaci v Modrých Horách!
Těšíme se na Vás.

Vše najdete zde https://www.modrehory.cz/mapa