Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2023 > Aktuality z SK Vranovice

Aktuality z SK Vranovice

muzi

Po loňském nepříjemné zkušenosti s odhlášením družstva mužů ze soutěže OP, jsme o dospělý fotbal ve Vranovicích přišli jen na rok. Letos už mužstvo na fotbalové mapě opět najdete. Sice v základní soutěži, za to s myšlenkou hrát fotbal pro radost a s vlastními hráči. Ke stávajícímu kádru se podařilo napojit hráče, kteří jsou svou minulostí se zdejším fotbalem spjatí. Proto jsme jména jako Radek Klaiba, Lukáš Březina, Jan Novák, Mirek Pezlar, Tomáš Veselý, Petr Chmelík, Marek Tetur, Kuba Růžička, Tomáš Drábík, Martin Ježa, Samuel Nyiri, velmi rádi ve svých řadách uvítali. Borci trénují jednou týdně, v zápasech se sehrávají, a věříme že si postupně budou zvedat i herní sebevědomí.

V rámci plánované pětiměsíční rozsáhlé rekonstrukce areálu, pro víceúčelové sportoviště, jsme však museli oželet tréninkové a zápasové podmínky domácího prostředí. To vše nám však bylo vráceno mírou vrchovatou. Počítalo se i s novým závlahovým systémem, usazením bezpečnostních branek, osvětlením poloviny hrací plochy, záchytnými zábranami za oběma brankami, a zábradlím kolem celého hřiště. Tímto bych chtěl dodatečně vyzdvihnout vzájemnou spolupráci s vedením obce během výstavby, zejména panu místostarostovi Janu Korčákovi, při kontrolních dnech investora stavby, ke kterým byli zváni vyčlenění členové výboru SK Honza Stankovič v počátcích, a Zdeněk Měřínský při dokončovacích pracích. Věříme, že areál bude sloužit ke spokojenosti nejen fotbalistům, zejména pak žákům obou základních škol, při hodinách tělesné výchovy, a v neposlední řadě i široké veřejnosti.

Za SK Vranovice

Mirek Ježa

(tento příspěvek se nedopatřením nedostal na stránky Vranovického zpravodaje, tímto se Sportovnímu klubu Vranovice upřímně omlouváme.)