Ženy sobě

Ženy sobě

ŽENY SOBĚ

Mnoho nápadů, málo času, slabé odhodlání a někdy i lenost nám brání zkusit něco nového. Slovní spojení „ruční práce” mnohé z nás v mládí děsily, a teď kdybychom chtěly opravit  krajky na slunečníku po prababičce, nevíme jak na to.

Každou z nás něco baví, něco umíme. Pojďme se navzájem inspirovat, učit a podporovat. Neseďme doma a neříkejme, že bychom taky chtěly tak hezkou plstěnou brož jako má sousedka, pojďme si ji vyrobit.

V rámci Klubu maminek Vranovice jsme přišly s nápadem se scházet alespoň jednou za měsíc ve večerních hodinách, a to bez starostí, povinností, a pokud bude zajištěno hlídání našich nejmenších, bez dětí.  Jen my ženy, náš um a touha dělat něco nového, nebo jen tak být u toho. Líbilo by se vám ozdobit se plstěnými brožemi, naučit se plést košíky, zkrátit si záclony, uháčkovat šálu či slušivý baret, nebo se jen konečně naučit francouzský cop? Seberte odvahu a přijďte to s námi zkusit.

Ženy sobě je pro všechny ženy, které tento nápad oslovuje, chtějí se něco přiučit nebo naopak něco nabídnout. Program bude vždy jednou za měsíc (většinou první čtvrtek v měsíci) od 19.00 v Klubovně Domova pro seniory, kterou nám bezplatně zapůjčila obec Vranovice. Díky za to.

9.3. Šité plstěné brože pro jarní parádu. S sebou jehlu, nůžky a 20 Kč na materiál.

a pak se uvidí.

Za ŽENY SOBĚ se těší Veronika Sedláček Rychtová, Kamila Rokytová a Jitka Klimešová