Obec Vranovice > Archív aktualit > Archív 2011 > Zábavu chasy ohrožovalo počasí

Zábavu chasy ohrožovalo počasí

Zkouškou odolnosti prošli členové Vranovické chasy při pořádání své první velké akce, 1. taneční zábavy, která se konala v sobotu 3. června 2011 na hřišti za sokolovnou. Bojovali s nepřízní počasí i se zpožděním kapely. Nabitý program si nakonec užily téměř dvě stovky návštěvníků a chasa obstála na výbornou.

Více v komentáři a fotografiích Pavlíny Kurkové:

1. zábava Vranovické Chasy je za námi. Sešlo se kolem 190 platících návštěvníků, takže účast byla dobrá i když mnohé asi odradilo pošmourné počasí. Zhruba hodinu před začátkem zábavy vzhlížela chasa netrpělivě k obloze a doufala, že přestane pršet. Po 20 hodině, kdy už vše pomalu osychalo, dorazil s malým zpožděním Jiří Helán a vše mohlo začít.
Zábavu zahájila Malá Moravěnka, která zahrála pochod, při němž se Vranovická chasa představila. Po Malé Moravěnce, která hrála dechovku a pan Jiří Helán zazpíval evergríny, nastoupila mladá kapela Junior Band pod vedením pana Komosného ze ZUŠ Pohořelice. Tito mladí muzikanti zahráli a zazpívali známé i málo známé písničky.
O půlnoci nastoupila Vranovická chasa s překvapením. Tančili na písničku Tepláky a bylo to vydařené představení, které sklidilo obrovský aplaus. A než nastoupila třetí kapela Natural 95, zacvičili si přítomní hosté zumbu. Tu předcvičovala Veronika Bezvodová a instruktor zumby a společenských tanců Martin Valla.
Nechybělo občerstvení a grilované maso připravované Vilkem Tanačem a Ivetou Strouhalovou.
Těším se na další zábavu Vranovické chasy. Je chválihodné, že tak mladí lidé, téměř bez pomoci rodin, zvládli vše zařídit a zorganizovat sami.

Půlnoční překvapení – Tepláky

Junior Band

Vranovická chasa s Jiřím Helánem

Zumba