Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2015 > Z rybářských závodů se vrátili s televizorem, palivovým dřívím a s divočákem

Z rybářských závodů se vrátili s televizorem, palivovým dřívím a s divočákem

DSC 0482

První červnový víkend obsadili rybáři a příznivci rybaření z Vranovic i okolí zdejší rybník Stříbrňák. Po oba dny se zde totiž konaly rybářské závody, které pravidelně pořádá místní organizace Moravského rybářského svazu ve Vranovicích. V sobotu to byly hlavní závody dospělých a v neděli si přišli na své a předvedli své umění zase děti a mládež. Závodilo se od rána od šesti hodin do poledne a hodnotil se počet, velikost i druh ulovených ryb, za které se udělovaly body.

Nejvíce vítězných bodů nasbíral Martin Reim z Židlochovic, který ulovil celkem 7 kaprů a jednoho cejna. Odnesl si tak kromě poháru pro vítěze také první cenu – televizor Philips o úhlopříčce 119 cm.

Hodnotné však byly i ceny pro další umístěné soutěžící a zajímavé ceny nabízela i tombola. V ní se štěstí usmálo, dokonce dvakrát, na Jiřího Bezvodu, který vyhrál druhou i první cenu.

Na zdárném průběhu závodů se kromě organizátorů podílela svými prostředky a cenami i řada sponzorů, mezi nimi i obec Vranovice.

Text a foto: Josef Horníček

DSC_0452 DSC_0482 DSC_0509

Více fotografií naleznete zde: http://obecvranovice.rajce.idnes.cz/Rybarske_zavody/