Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2012 > 55 tisíc, tolik nás bylo na tomto webu vloni

55 tisíc, tolik nás bylo na tomto webu vloni

web2

Vážení návštěvníci tohoto webu, děkujeme Vám za dosavadní přízeň. Právě díky Vám v roce 2011 opět vzrostl počet čtenářů internetových zpráv obce Vranovice. Dostal se na rekordních více než 55 tisíc návštěv za rok. Pro redakci webu je to motivace a povzbuzení do další práce. Pro srovnání v roce 2010 navštívilo obecní web něco málo přes 23 tisíc lidí.

Průměrná měsíční návštěvnost webu je nyní 4600 hostů, denní průměr tak činí kolem 150 návštěvníků. Nejčilejší provoz panuje v pracovních dnech, víkendy patří k těm volnějším.

Máme kamarády i na facebooku
Metu pěti tisíc návštěv za měsíc jsme poprvé prolomili v březnu loňského roku. Stalo se tak i díky nově příchozím hostům, kteří se přidali z internetové sociální sítě facebook. Právě tam totiž Obec Vranovice v březnu poprvé založila svůj status. Cílem bylo informovat o dění v obci ještě větší počet lidí. Početná skupina přátel obce na facebooku dnes čítá více než tři stovky aktivních lidí.

S malou nadsázkou se dá říct, že je nás tu na síti slušná kopa. A přestože spolu navzájem komunikujeme většinou jen písmenky a obrázky, věřím, že právě díky nim se budeme i častěji scházet naživo. Například při nějaké další společenské události v naší obci. Těšíme se na Vás a zachovejte nám přízeň.

Za editory webu a přispěvatele zpráv Dagmar Humpolíková