Obec Vranovice > Volný čas > Obecní knihovna > Časopisy k vypůjčení

Časopisy k vypůjčení

casopis-6

 

 

 

Přehled aktuálně odebíraných časopisů

  Marianne Venkov & Styl

 Magazín vám přináší život na vesnici ze všech možných aspektů. Najdete zde vše o bydlení, zahradě, o   cestování, i chovu zvířat, tradičních řemeslech i receptech z regionálních surovin. Díky velkému formátu a   celostránkovým fotografiím si pravý český venkov vychutnáte naplno se vším krásným a neodolatelným.   Na své si přijdou všichni aktivní lidé, kteří touží po úniku z ruchu města, venkovští usedlíci, kteří znají   hodnoty venkova, milovníci zvířat, fanoušci zahrad, nadšenci přírody. Nechte se inspirovat smyslem   tradičních hodnot, praktickým životem, čistotou přírody, lidskou vynalézavostí. Dozvíte se novinky o   přírodní kosmetice, vyzkoušíte lokální recepty, prozkoumáte stylové stavební materiály,  přiučíte se   starým zvyklostem, zúčastníte se tradičních slavností.

 

dTest_obr-web dTest

 Časopis dTest podrobil za 25 let své existence detailním testům více než 16 000 výrobků. Výsledky testů   ukazují často jinou skutečnost, než jakou se dozvídáme z reklamy.  dTest tak svým předplatitelům měsíc   co měsíc nabízí věrohodné informace a pomocnou ruku při nákupech

 

 

 

 

 F.O.OFOODobr.D

 Časopis je praktickým průvodcem pro každého, kdo rád vaří s nápadem, přitom jednoduše a z čerstvých   surovin. Svým čtenářům nabízí nejen spoustu rychlých receptů z dostupných ingrediencí, ale kromě   trendů z celého světa nezapomíná ani na tradiční českou kuchyni nebo názorné postupy pro přípravu s   složitějších pokrmů. Klíčovým tématům časopisu se věnují čtyři hlavní rubriky: SEZONA – v níž se vaří   právě ze zmíněných sezonních a lokálně dostupných surovin; DOMA – přináší časově náročnější       víkendová menu pro rodinu či přátele; JAK NA TO – v rubrice  se naučíte připravovat složitější recepty   krok za krokem; BEDEKR je jakýmsi průvodcem po světových kuchyních. Časopis F.O.O.D. je plný   receptů, které vám budou chutnat!

 

Kreativ1_obe-web

 Kreativ

 Časopis pro radost ze života a tvoření. Časopis podle posledních evropských trendů mezi hobby časopisy.   Pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat   a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a   novinkami v tvoření.

 

 

 

flora

 Flóra

 Časopis pro zájemce o okrasnou zahradu. Časopis tvoří stálé rubriky věnované domácímu  i exotickému   ovoci, zelenině, zahradním, pokojovým i léčivým rostlinám, bonsajím, dendrologii, ochraně rostlin a   zahradní architektuře. Součástí časopisu jsou také recepty, tipy pro kutily, odborná poradna a užitečné   rady pro vaši zahradu. Časopis je tištěn na křídovém papíře.

 

 

 

 Lidé ačasopis Lidé a země č. 2/2020 země

 Moderní cestopisný a zeměpisný časopis. Naleznete v něm nespočet zajímavých reportáží a krásných   fotografií ze všech koutů světa. Je určen všem milovníkům cestování, úžasné přírody a kulturních   památek. Přibližuje zajímavá místa tak živě, že můžete poznat celý svět, aniž byste opustili pohodlí svého   domova. Nová podoba časopisu přináší: Exkluzivní reportáže; Nádherné fotografie; Inspirace na   dovolenou; Tipy na cestování; Tematické rubriky; Přehledná grafika; Informační boxy

 

 

 

časopis Týdeník Květy č. 7/2020

 Květy

Časopis oslovuje rodinu s rozhodující ekonomickou a společenskou silou populace. Rodinu,  která se   umí bavit, ráda nakupuje a zajímavě tráví svůj volný čas. Květy přináší pro celou rodinu, aktuální   zpravodajství, podrobné analýzy, reportáže z celého světa a rozhovory se zajímavými osobnostmi.       Nechybí ani články z oblasti psychologie, kultury, historie, vědy a ekonomiky.

 

 

 

časopis Naše krásná zahrada č. 2/2012

 Naše krásná Zahrada

Největší evropský magazín o zahradách. Přináší všechny podstatné informace pro majitele zahrad či balkonů i pro pěstitele pokojových rostlin. Čtenář tu najde praktické návody pro pěstování okrasných rostlin, ovoce a zeleniny, náměty, jak si účelně a nápaditě upravit zahradu, terasu či byt, i řadu dekoračních a floristických nápadů. V každém čísle navrhneme zahradu jednomu z čtenářů a navštívíme známou osobnost.  Časopis je zaměřen především na okrasnou zahradu, věnuje se však také balkonům, terasám a užitkovým i pokojovým rostlinám. Fotografie a nákresy představují čtenářům nejkrásnější české i světové zahrady, praktické návody pomáhají při úpravách zahrad i při pěstování rostlin.