Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2016 > Stanovisko vedení školy a obce k pozastavení webových stránek MŠ Barbánek

Stanovisko vedení školy a obce k pozastavení webových stránek MŠ Barbánek

zsms logo

Dne 30. května 2016 správkyně webových stránek Eva Holíková svévolně pozastavila webové stránky MŠ Barbánek s odůvodněním, že nebyla uhrazena faktura za vytvoření webových stránek. Prohlašujeme, že tato informace je nepravdivá.

Škola měla uzavřenu smlouvu z roku 2013 s panem Martinem Holíkem na správu webových stránek a všechny faktury za vedení a správu řádně uhradila, což může řádně prokázat.

Pan Holík k 1. únoru 2016 smlouvu vypověděl a nabídl odkup domény škole. Škola na tuto nabídku nepřistoupila z důvodu dluhu pana Holíka vůči škole.

Pozastavením funkčnosti webových stránek paní správkyní a uvedením nepravdivých informací se škola i obec cítí poškozeny a rozhodly se proto učinit kroky k nápravě, včetně právních.

V současné době se připravují nové webové stránky MŠ, které budou spuštěny během letních prázdnin.  Do doby spuštění nových stránek budou zveřejňovány informace z MŠ pro rodiče i občany na webových stránkách obce.

Děkujeme za pochopení!

Mgr. Hana Pokorná, ředitelka ZŠ a MŠ
Ing. Jan Helikar, starosta obce