Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2013 > Siloví trojbojaři z Vranovic byli šestí nejlepší

Siloví trojbojaři z Vranovic byli šestí nejlepší

1276696269

Poslední březnový víkend se v Brně konal historicky první ročník Mistrovství ČR dorostu, juniorů, mužů a žen v silovém trojboji bez podpůrného vybavení ( RAW) s účastí slovenských závodníků.

Mezi 106 zastoupenými závodníky změřili své síly také čtyři siloví trojbojaři z Vranovic, z toho dva junioři a dva z kategorie mužů.

Lubomír Novák obsadil za celkový výkon 477,5 kg páté místo v kategorii juniorů do 105 kg. Ve všech soutěžních disciplínách si zlepšil svůj osobní výkon.

V kategorii nad 105 kg, sloučené s kategorií do 120 kg a nad 120 kg, se Michael Čech umístil na pěkném třetím místě za celkový výkon 535 kg.

Velmi pěkné druhé místo v mužské kategorii do 74 kg vybojoval Jan Bohunický za celkový výkon 415 kg. Také on si zlepšil svůj osobní výkon ve všech disciplínách. Ve stejné kategorii soutěžil i Lukáš Soukup, který podal standardní výkon 345 kg a skončil na pátém místě.

Ve vyšších váhových kategoriích mužů neměli Vranovice své zastoupení.

V hodnocení oddílů a klubů se z 28 zúčastněných družstev z celé České republiky umístil oddíl TJ Sokol Vranovice na krásném šestém místě za nadzvedané kilogramy čtyř našich borců.
-kon-