Obec Vranovice > Archív aktualit > Archív 2011 > Projekt Prázdniny na venkově hledá zájemce

Projekt Prázdniny na venkově hledá zájemce

Nabídka pro ubytovatele a další poskytovatele služeb – řemeslníky, zemědělce, farmáře, včelaře, chovatele koní, znalce místních tradic, historie i regionální gastronomie.
Cílem projektu je vytvořit přehlednou nabídku zážitkové turistiky na českém, moravském a slezském venkově. Hledáme podnikatele a živnostníky, kteří jsou schopni nabídnout návštěvníkům nejen ubytování, ale i zajímavou činnost, program, místní výrobek, specialitu nebo ojedinělou dovednost.

Nabízíme účast v ojedinělém projektu, jehož součástí bude přehledná webová prezentace, propagace na veletrzích cestovního ruchu či poradenské služby.

Prázdniny na venkově je projekt financovaný z Integrovaného operačního programu EU – Národní podpora cestovního ruchu. Pro jeho úspěšnou realizaci hledáme každého, kdo má venkov rád, záleží mu na jeho rozvoji a zachování pozitivních hodnot vesnického života.

Aktuální nabídka pro všechny pořadatele zajímavých akcí na venkově:

ZVEME VÁS K ÚČASTI NA 1. ROČNÍKU PODZIMNÍHO FESTIVALU PRÁZDNINY NA VENKOVĚ, který se koná v termínu 27.10 – 30. 10. 2011. Účast spočívá v bezplatné propagaci Vaší akce pod hlavičkou Prázdnin na venkově v celostátních i regionálních médiích.

Aktuální informace na facebooku – Prázdniny na venkově.

Michaela Dománková
koordinátorka projektu Prázdniny na venkově

tel. +420 777 593 940
e-mail: pnv.domankova@mail.com