Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2015 > Obecní ples již tuto sobotu. Hlavní cenou bude videokamera

Obecní ples již tuto sobotu. Hlavní cenou bude videokamera

VranovicePles2015 web – kopie

Opravdu lákavé ceny se shromažďují v tombole letošního Obecního plesu ve Vranovicích. Hlavní výhrou bude nová digitální videokamera značky Panasonic, lákavou výhrou bude také pobyt v Chorvatsku, tablet, sada nerezových hrnců, rekreační wellness pobyt v hotelu CENTRO, digitální fotoaparát, luxusní kyvné křeslo, vrtačka, kávovar, srna, 10 celodenních vstupenek do nejmodernějšího zábavního centra Aqualand-Moravia, poukazy na masáž a na nákup zboží a mnoho dalších atraktivních cen. Poděkování za hodnotné dary patří všem sponzorům, kteří tímto akci podpořili.

V pořadí 8. Obecní ples s Mistříňankou, který se koná v sobotu 10.1.2015 zpestří svým vystoupením taneční skupina DANZA Brno. V jejich řadách tančí Mistři světa, Evropy a ČR – tanečníci na vysoké profesionální úrovni. Na parketu předvedou choreografii z klasiky následně se budou vlnit v latinskoamerickém rytmu. Úvodní vystoupení bude v režii vranovických krojovaných párů.

Předprodej místenek na 8. Obecní ples s Mistříňankou byl zahájen 2.12.2014 a všechny vstupenky jsou již vyprodány.
Obecní ples ve Vranovicích zahájí plesovou sezonu v sobotu 10. ledna 2015 ve sportovní hale na Lipové ulici. Začátek je ve 20 hodin.

Na hosty čeká občerstvení na stolech, lákavá tombola, plesové noviny, ukázka tance a nekuřácké prostředí. K dispozici bude bar a možnost zakoupení večeří.

Pořadatelem je Obec Vranovice

Těšíme se na stálé hosty plesu i na všechny nově příchozí,
srdečně zvou pořadatelé Obec Vranovice a CVČ ve spolupráci s kulturní komisí …

-kla-

VranovicePles2015_webAktuální stav volných míst se dozvíte na obecním úřadě u paní Lenky Jančové, tel.: 519 433 103

 Hlavními sponzory 8. ročníku Obecního plesu ve Vranovicích jsou:

vranoviceaqualand Ck_Gracie mikulik.jpgjapez