Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2014 > Obecní ples nabídl skvělý program i bohatou tombolu

Obecní ples nabídl skvělý program i bohatou tombolu

Ples 2014 hol 27

(Text a foto: Petra Holásková)

Plesovou sezonu 2014 ve Vranovicích zahájil v sobotu 11. ledna  v pořadí již 7. ročník Obecního plesu. Doprovod hostů na místa zajišťoval pár v rekonstruovaném vranovickém kroji, k tanci a poslechu hrála návštěvníkům až do druhé hodiny ranní oblíbená dechová hudba Mistříňanka. Tombola letošního plesu byla opravdu bohatá. Šťastlivci si rozdělili na sto atraktivních cen. Poděkování za hodnotné dary patří všem sponzorům, kteří tímto akci podpořili.

Večer zahájili na parketu úvodním valčíkem tanečníci z taneční školy DANZA Brno. Velký úspěch přihlížejících sklidily v průběhu večera sólové ukázky latinskoamerických tanců – Samba, Chacha, Paso doble, Rumba nebo Jive v podání finalistů a semifinalistů Taneční ligy a Mistrovství ČR Tomáše Jakubce a Barbory Kachlířové, Michala Pecháčka a Lucie Zachovalové.

Malé překvapení v podobě make-up servisu a úpravy líčení pro přítomné dámy zajišťovala kosmetika Mary Kay. Pro hosty bylo připraveno občerstvení na stolech – koláčky, jednohubky a víno. Moderní slavnostní výzdoba sálu, letos ve fialové barvě, byla velmi elegantní a dotvářela celkový dojem o nastavené úrovni tohoto plesu. Mezi hosty nechyběli ani organizátoři Tradičního plesu v Brně, jejichž poklona byla organizátorům Obecního plesu ve Vranovicích velkou odměnou za odvedenou práci.

Na tomto místě patří poděkování všem, kteří přispěli k tomu, aby se akce vydařila.

Organizaci zajišťovala Obec Vranovice – organizační složka Centrum volného času ve spolupráci s členy kulturní komise Markem Obdržálkem, Dagmar Humpolíkovou, Pavlem Pláteníkem a Irenou Benadovou. O předprodej vstupenek se postarala asistentka starosty Lenka Jančová. S výzdobou sálu a úklidem pomáhali mimo jiné zaměstnanci obce v hlavní roli s Radkem Soukopem. Doprovod hostů ke stolu zajistil krojovaný pár Iveta Blechová a Jan Vybíral. Za službu v šatně je nutné poděkovat paní Pláteníkové a paní Suchánkové. Členům Sokola, v čele s Petrem a Martou Goliášovými, děkuji za předání sálu. O to, aby hosté neměli sucho v hrdle se za barem staral personál Restaurace Na Hale. Koláčky napekla paní Wollingerová. O přivítání a prodej tomboly se u vstupu do sálu postarala Blanka Papežová a Kamila Holásková. Pomáhali také další dobrovolníci.

Děkuji za váš čas, který jste přípravě plesu věnovali a za skvělou spolupráci.

 

Přečtěte si

Ples_2014_hol (11)

Ples_2014_hol (23)

Ples_2014_hol (27)

Ples_2014_hol (8)

Ples_2014_hol (54)

Ples_2014_hol (75)

Ples_2014_hol (81)