Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2013 > Obec slavnostně přivítala nové občánky

Obec slavnostně přivítala nové občánky

obcanci
(Text: Petra Holásková, Foto: Naďa Rejtková)

Protože narození miminka je v každé rodině významnou událostí, i naše obec k této příležitosti přistupuje zodpovědně a každoročně přivítá desítky novorozených dětí. V sobotu 22. června na tuto tradici opět navázala a v obřadní síni Obecního úřadu ve Vranovicích se uskutečnilo slavnostní vítání nových občánků narozených v dubnu a květnu, které proběhlo ve dvou skupinkách. Od půl jedenácté se vítání zúčastnila Inna Brázdilová, Elena Šimková a Nela Vlková, v jedenáct hodin začalo vítání Elen Toncrové, Josefa Hochmanna a Idy Varmužkové.

Program obohatilo vystoupení Sborečku, který zazpíval za doprovodu hry na varhany paní Mgr. Pavlou Pantákovou. Krásnou básničku přednesla přítomným Emička Drábová z MŠ Vranovice a následně předala s paní učitelkou Hanou Hladíkovou za Obec Vranovice malé dárečky pro děti jako vzpomínku na tuto událost.

Slavnostní projev pronesl zastupitel obce Ing. Jaroslav Pezlar, verše zarecitovala slečna Kristýna Vybíralová. Na závěr se všichni účastníci podepsali do Pamětní knihy.

 

Foto: Naďa Rejtková

 

Foto: Naďa Rejtková