Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2019 > Floriánek navržen na Stavbu Jihomoravského kraje 2018

Floriánek navržen na Stavbu Jihomoravského kraje 2018

logo jmk 2018 pages to jpg 0001

V úterý 5. března navštívili školní budovu U Floriánka členové hodnotící poroty soutěže Stavba Jihomoravského kraje pro rok 2018. Společnost PSK Group, která stavbu realizovala, ji přihlásili do kategorie Staveb občanské vybavenosti. Zástupci vyhlašovatele v doprovodu starosty Jana Helikara a místostarosty Drahomíra Dofka se seznámili s historií stavby, jejím interiérem, vybaveností a navštívili také zahradu za školní budovou. Ze všech prostor byla pořízena fotodokumentace a nyní již nezbývá než čekat na vyhlášení výsledků.

„Školní budova U Floriánku je největší investiční akcí roku 2018 a největší investicí do vzdělání v historii Vranovic. Nová škola je nejen moderní a vzhledná, ale i účelná.  Jsme rádi, že právě tento objekt byl nominována na prestižní ocenění, jakým je Stavba roku.“ vyjádřil se k nominaci starosta Vranovic.

Soutěž Stavba Jihomoravského kraje vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví pod záštitou Jihomoravského kraje. Letos se soutěž uskuteční již posedmnácté. Posláním soutěže je prezentace a propagace kvalitních výstavbových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti.

Kvapilová Dana

IMG_6983