Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2014 > Děti soutěžily v atletice

Děti soutěžily v atletice

Atleticke odpoledne 12

Hod míčkem, skok daleký a běh. To byly hlavní disciplíny, které děti absolvovaly na sobotním atletickém odpoledni. To pod záštitou Sokola Vranovice pořádal oddíl Cvičení rodičů s dětmi.

Na fotbalovém hřišti se sešly desítky mladých závodníků, kteří chtěli změřit síly se svými vrstevníky. Boj to byl veliký, o vítězství se prali, co jim síly stačily.

Nikdo neodešel s prázdnou. Každý soutěžící dostal diplom a medaili.

Sportovní odpoledne zpříjemnilo návštěvníkům zajištěné občerstvení.

Fotoreportáž sledujte ve fotogalerii níže:

-kla-

Atleticke_odpoledne (8)Každý účastník dostal na začátku přidělené startovní číslo a kartičku na zápis jeho výsledků v jednotlivých disciplínách.

Atleticke_odpoledne (1)Na začátku se všichni závodníci seřadili, aby vyslechli základní informace k průběhu soutěže.

Atleticke_odpoledne (3)Jako správní sportovci se všichni nejdříve rozcvičili pod vedením Renaty Karpíškové.

Atleticke_odpoledne (4)Jednou z disciplín byl hod míčkem.

Atleticke_odpoledne (5)Skok daleký patřil mezi oblíbené stanoviště.

Atleticke_odpoledne (6)Běh na 50 m byl velký adrenalin pro každou dvojici závodníků

Atleticke_odpoledne (7)  Atleticke_odpoledne (11)

Na závěr proběhlo vyhlášení výsledků, jak si mladí závodníci vedli.