Obec Vranovice > Volný čas > Obecní knihovna > Aktuality z knihovny > Čtete rádi? Knihovna nabízí žhavé novinky

Čtete rádi? Knihovna nabízí žhavé novinky

1297066438

Celkem 250 knih všech žánrů za více jak 50 tisíc korun zakoupila obecní knihovna v letošním roce pro své dětské i dospělé čtenáře. Jedná se především o vydavatelské novinky a bestsellery, které se drží na prvních příčkách prodejců knih a těší se dlouhodobému zájmu čtenářů. Kromě naučné literatury, týkající se zdraví, zdravé výživy, kuchařek a duchovního rozvoje v knihovně naleznete kolekci všech deseti dílů mladými čtenáři žádaných Deníků Mimoňky od Rachel Russelové, Minecraft nebo Já, JůTuber. Dospělí čtenáři pak mohou vybírat z kolekce románů norského spisovatele Nesboa, severských autorů detektivek i dalších. Nechybí ani tituly domácích autorů Ivanky Deváté, Věry Fojtové, Věry Řeháčkové či soubory historických románů Vlastimila Vondrušky.

Přehled pořízených titulů naleznete na webových stránkách knihovny http://www.vranovice.eu/obec-vranovice/obecni-knihovna/novinky/. Kliknutím na vybraný titul se dostanete do katalogu knihovny, kde je uvedena krátká anotace knihy a dozvíte se i to, zda je vybraná kniha momentálně dostupná k zapůjčení. V případě, že je kniha zapůjčena, můžete si ji z tohoto okna rezervovat on-line. Jakmile bude kniha vrácena, knihovna vás upozorní e-mailovou zprávou nebo SMS zprávou.

Nové knihy zakoupila knihovna díky podpoře rady obce, která v březnu letošního roku rozhodla podpořit projekt vzdělávání výraznou obnovou knihovního fondu.

Josef Horníček