Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2019 > Crazy přivezly z Otrokovic čtyři medaile

Crazy přivezly z Otrokovic čtyři medaile

Crazy přivezly z Otrokovic čtyři medaile

Taneční skupina Crazy, která působí pod vranovickou Základní školou, se v sobotu 14. dubna zúčastnila semifinále soutěže Mia Dance festival, která se konala v Otrokovicích – Štěrkovišti. Celá akce probíhala od časných ranních hodin, a to jak v kategorii professional, tak v kategorii hobby. Na naše děvčata přišla řada v odpoledních hodinách. Všechny sestavy, se kterými do Otrokovic přijely se jim náramně vydařily a stejného názoru byla i porota, které jejich výkony sledovala. Holky si nakonec odvezly  čtyři medaile. Sestava STONOŽKY získala 3. místo, Sladké holky 2. místo, a Adam´s family 1. místo a Titanic 1. místo. Nesmíme zapomenout, že sestavu Titanic doplňuje i trenérka Katka Procházková a jediný muž celého týmu Martin Čáp.

Děvčata jsou moc šikovná. Na každé nové soutěži je vidět, jak se posunují o krok dopředu. Postupně z nich opadá tréma a získávají na jistotě a přesnosti. V Otrokovicích měly premiéru velké soutěže i naše nejmenší stonožky. I přes chybičky to zvládly na jedničku. Na všechny jsme s Kačkou neskutečně pyšné.“ uvedla o svých svěřenkyních jedna z trenérek Mirka Čápová.

Mia festival pořádá neziskové občanské sdružení Děti fitness aneb sportem proti drogám, které se již od roku 1999 snaží budovat v dětech vztah ke sportu, správně vyplňovat jejich volný čas a tím předcházet negativním jevům současnosti, jako je např. zneužívání drog.

-kva-

Foto: Mirka Čápová

Poháry

 

 

 

Sladké holky

 

Titanic_3

 

Titanic