Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2016 > Byty v novém domě v Dolinách mají první zájemce

Byty v novém domě v Dolinách mají první zájemce

Vizualizace web obr3

Jsou to čtyři měsíce, co započala stavba třípodlažního bytového komplexu v Dolinách. I když se objekt s plánovanými čtyřiadvaceti byty začíná teprve rýsovat, má už své první zájemce o bydlení v něm. V této souvislosti jsme se obrátili na společnost Kometa reality Brno s.r.o., která zprostředkovává nabídku a prodej bytů, a zajímali jsme se, jaký je zájem o bydlení v bytovém domě ve Vranovicích.

„Zájem o bydlení v bytovém domě nás příjemně překvapil. Prodej jsme zahájili v březnu a v současné době máme už pět vážných zájemců o bytové jednotky 2+kk, 4+kk, garáže i parkovací stání, kteří momentálně řeší své podmínky financování,“ sdělila k našemu dotazu vedoucí kanceláře společnosti Kometa reality Brno Jana Juříčková. „Jsou to lidé nejen z Vranovic, ale poptávají se i lidé z bezprostředního okolí a z Brna. Láká je sem především venkovské prostředí, dobrá obslužnost i dostupnost místa,“ doplnila informace vedoucí kanceláře Juříčková.

Pro zájemce o bydlení v bytovém domě bylo na obecním úřadě připraveno modelové řešení bytů a jejich vnitřního vybavení. Zákazníci si mohou zkompletovat obklady, barvy, dezény, dveře, rohovou nebo klasickou vanu, vypínač a další prvky interiéru svého bytu podle vlastního výběru, aby se v nových domovech cítili dobře. (hor)