Obec Vranovice > Archív aktualit > Archiv 2019 > Bohatá plesová tombola lákala. Lístky se vyprodaly ještě před zahájením.

Bohatá plesová tombola lákala. Lístky se vyprodaly ještě před zahájením.

Bohatá plesová tombola lákala. Lístky se vyprodaly ještě před zahájením.

Tombola letošního Obecního plesu byla opět pestrá a ceny pro návštěvníky lákavé. Kromě těch tradičních, jakými jsou kazety s vínem nebo zvěřina si letos šťastní výherci mohli odnést, jako hlavní výhru, plně automatického podlahového robota. I přes velké množství lístků do tomboly byly všechny vyprodány ještě před zahájením plesu.

Výzdoba v barvách dozrávající vinné révy přivítala v sobotu 12. ledna návštěvníky Obecního plesu, který se letos konal již po dvanácté. O zábavu a veselou atmosféru se jako každoročně postarala dechová hudba Mistříňanka, která kromě klasických lidových hitů z vlastní i klasické lidové tvorby, zahrála také skladby populární hudby, což se setkalo s velmi pozitivní odezvou obecenstva.

V průběhu večera vystoupila taneční škola Danza, která měla pro Obecní ples připravena dvě vystoupení. Plesovou formaci „SHOW MAN“, se kterou vyhrála Mistrovství republiky a taneční pár Kateřina s Davidem předvedli ukázku latinskoamerických tanců. V jedenáct hodin přišla dlouho očekávaní tombola, ve které se tentokrát losovalo o devatenáct hlavních výher, mezi kterými nechyběl kromě již zmiňovaného robota třeba kávovar nebo televize. Velký dík za bohatou tombolu patří všem sponzorům a poděkování patří také všem organizátorům. Dvanáctý obecní ples je již minulostí, ale plesová sezóna je teprve před námi, tak se pojďme protančit letošní zimou a zase za rok na Obecním plese na shledanou.

Kvapilová Dana

IMG_6542 IMG_6544 IMG_6551 IMG_6558 IMG_6581 IMG_6587 IMG_6595 IMG_6600 IMG_6608 IMG_6639 IMG_6662