Bohatá plesová tombola lákala. Lístky se vyprodaly ještě před zahájením.

Bohatá plesová tombola lákala. Lístky se vyprodaly ještě před zahájením.

Tombola letošního Obecního plesu byla opět pestrá a ceny pro návštěvníky lákavé. Kromě těch tradičních, jakými jsou kazety s vínem nebo zvěřina si letos šťastní výherci mohli odnést, jako hlavní výhru, plně automatického podlahového robota. I přes velké množství lístků do tomboly byly všechny vyprodány ještě před zahájením plesu.

Výzdoba v barvách dozrávající vinné révy přivítala v sobotu 12. ledna návštěvníky Obecního plesu, který se letos konal již po dvanácté. O zábavu a veselou atmosféru se jako každoročně postarala dechová hudba Mistříňanka, která kromě klasických lidových hitů z vlastní i klasické lidové tvorby, zahrála také skladby populární hudby, což se setkalo s velmi pozitivní odezvou obecenstva.

V průběhu večera vystoupila taneční škola Danza, která měla pro Obecní ples připravena dvě vystoupení. Plesovou formaci „SHOW MAN“, se kterou vyhrála Mistrovství republiky a taneční pár Kateřina s Davidem předvedli ukázku latinskoamerických tanců. V jedenáct hodin přišla dlouho očekávaní tombola, ve které se tentokrát losovalo o devatenáct hlavních výher, mezi kterými nechyběl kromě již zmiňovaného robota třeba kávovar nebo televize. Velký dík za bohatou tombolu patří všem sponzorům a poděkování patří také všem organizátorům. Dvanáctý obecní ples je již minulostí, ale plesová sezóna je teprve před námi, tak se pojďme protančit letošní zimou a zase za rok na Obecním plese na shledanou.

Kvapilová Dana

IMG_6542 IMG_6544 IMG_6551 IMG_6558 IMG_6581 IMG_6587 IMG_6595 IMG_6600 IMG_6608 IMG_6639 IMG_6662